KALENDER
Week Voorronde | |||||||
2023-10-03 | |||||||
lokaal: Tonneke Lichtervelde | Hollander | Ons Dorp 2 | 3 | 1 | |||
lokaal: Torenhof | Frontduif | Tonneke L 2 | 3 | 1 | |||
lokaal: Pallieter | Pelikaan 2 | Kabien 5 | 3 | 1 | |||
lokaal: The Santiball | Torenhof | Ons Dorp 1 | 3 | 1 | |||
lokaal: Sportwereld | Welkom | Pelikaan 3 | 0 | 4 | |||
lokaal: In Den Bassin | Kabien 3 | Pallieter 2 | 1 | 3 | |||
lokaal: Ons Dorp | Sportwereld 2 | Tonneke L 1 | 1 | 3 | |||
lokaal: De Pelikaan | Tonneke M 2 | Sportwereld 1 | 0 | 4 | |||
lokaal: De Kabien | Vrij Polen 3 | Bassin 1 | 1 | 3 | |||
2023-10-04 | |||||||
lokaal: The New Arena | Arena 2 | Santiball | 4 | 0 | |||
lokaal: De Kabien | Pelikaan 1 | Vrij Polen 4 | 0 | 4 | |||
lokaal: Tonneke Machelen | Arena 1 | Pallieter 1 | 1 | 3 | |||
lokaal: De Frontduif | Arena 3 | Kabien 1 | 1 | 3 | |||
lokaal: De Welkom | Bassin 2 | Vrij Polen 1 | 1 | 3 | |||
lokaal: Den Hollander | Tonneke M 1 | Watewy | 1 | 3 | |||
Week 1/8e finale | |||||||
2023-11-07 | |||||||
lokaal: Vrij Polen | Bassin 1 | Tonneke L 1 | 3 | 1 | |||
lokaal: The Santiball | Hollander | Sportwereld 1 | 1 | 3 | |||
lokaal: Torenhof | Frontduif | Arena 2 | 1 | 3 | |||
lokaal: Sportwereld | Pelikaan 2 | Vrij Polen 4 | 0 | 4 | |||
lokaal: Pallieter | Torenhof | Pallieter 1 | 0 | 4 | |||
lokaal: Tonneke Lichtervelde | Pelikaan 3 | Kabien 1 | 4 | 0 | |||
lokaal: In Den Bassin | Pallieter 2 | Vrij Polen 1 | 1 | 3 | |||
Week 1/4e finale | |||||||
2023-12-05 | |||||||
lokaal: Pallieter | Watewy | Vrij Polen 4 | 1 | 3 | |||
lokaal: In Den Bassin | Bassin 1 | Pallieter 1 | 1 | 3 | |||
lokaal: Vrij Polen | Arena 2 | Vrij Polen 1 | 1 | 3 | |||
2024-01-02 | |||||||
lokaal: Torenhof | Sportwereld 1 | Pelikaan 3 | 0 | 4 | |||
Week 1/2e finale | |||||||
2024-02-06 | |||||||
lokaal: Vrij Polen | Vrij Polen 4 | Pelikaan 3 | 3 | 1 | |||
lokaal: Torenhof | Pallieter 1 | Vrij Polen 1 | 2 | 2 | |||
Week Finale | |||||||
2024-03-12 | |||||||
lokaal: De Kabien | Vrij Polen 4 | Vrij Polen 1 | 4 | 0 |